VÍTEJTE

Welcome

slideshow

Images and content ©2024 and may not be used or reproduced in any form without explicit written consent of Petr Diviš. wedding photographer prom nights prague atelier studio portrait rakovník

Petr Diviš, Fak, Czechdude je profesionální fotograf z Rakovníka.

Fotografuje především svatby a maturitní plesy. Také rád vytváří neotřelé potréty a nebojí se ani aktů, ke kterým přistupuje maximálně diskrétně. Často ho najdete fotografovat na společenských událostech a párty. Zrovna tak rád fotí sporty jako je fotbal, hokej, atd. Nebojí se žádné fotografické výzvy.

Včetně maturitní tablo.

Petr Diviš fotograf, portfolio. Svatební fotografie v Rakovníku a okolí. Fotografování maturitních plesů a portrétů. (Svatba, maturák, párty, sport, portréty, book, modeling, akt, reklama), maturak, maturitní ples, rakovnik, praha, svatba.

Dojede kamkoli do okolí od Prahy, přes Kladno, Slaný, Žatec, Beroun, Kralovice nebo Plzeň.

svatebni, fotograf, photo, fotky, czechdude, fotografie, holky, akty, modeling, atelier, Rakovník, Praha, Kladno, Beroun, Žatec, svatební fotograf, svatby, modelky ,akty. Maturitní plesy fotografování fotograf v Rakovníku, profesionální fotograf svatba maturák. Focení všeho od A do Z.

Google Plus